Vážení návštěvnící našich stránek, vážení zákazníci.

S radostí vám můžeme oznámit, že jsme pro vás připravili to nejlepší co bylo v našich silách a spuštěním e-shopu Victoria's Secret Angel Shop vám nyní budeme schopni nabídnout širší nabídku produktů a služeb než tomu bylo dosud na prodejních kanálech Facebook market, Instagram a Vinted.

Příprava e-shopu byla náročná a otiskli jsme do ní naši duši abychom co nejvíce dokázali zajistit spokojenost vás nakupujících. I v tomto období poznamenaném koronavirovou nákazou jsme zajistili dostatečné skladové zásoby pro vaše potřeby a v současnosti zde na e-shopu zobrazujeme asi první třetinu produktů skladem. Další procházejí procesem naskladnění nebo jsou ještě na cestě přes moře do ČR.

Budeme rádi za jakoukoli zpětnou vazbu co bychom měli zlepšit abyste se u nás cítili dobře a rádi nakupovali. Pro začátek jsme připravili pro ty z vás co jsou nám nejloyajálnější tyto akce a slevy:

  • KAŽDÝ ZÝKAZNÍK KTERÝ SE PŘIHLÁSÍ K ODBĚRU NAŠICH NOVINEK ZÍSKÁ KUPÓN NA 10% SLEVU Z CELÉHO NÁKUPU

  • PRVNÍCH 100 ZÁKAZNÍKŮ ZÍSKÁ JEDNORÁZOVĚ CASHBACK 20% ZE SVÉ OBJEDNÁVKY

  • KAŽDÁ OBJEDNÁVKA NAD 1000Kč MÁ DOPRAVU PO CELÉ ČR ZDARMA

  • KAŽDÁ OBJEDNÁVKA NAD 2000Kč BUDE ZDARMA DÁRKOVĚ ZABALENA

Detaily jednotlivých akcí a slev si můžete přečíst v dalších příspěvcích. Věříme, že si u nás spokojeně nakoupíte nejenom díky nim, ale zejména pro kvalitu a originalitu naší nabídky.

Připravujeme pro vás dále spousty exkluzivních nabídek a služby na míru. Jejich příprava je docela náročná a proto jejich uvedení bude trochu později než samotné spuštění e-shopu.

Jak vidíte máte se na co těšít a my se budeme těšit, že s námi budete sdílet vaše zážitky z nošení produktů Victoria's Secret a Agent Provocateur třeba i na našich účtech Facebooku a Instagramu.

Těšíme se na vás

Tým Victoria's Secret Angel Shop

Angel J a Angel T

This entry was posted by Angel J in News 

Cart

Tento web používá cookies k zajištění co nejlepšího fungování webu
Souhlasím!